Recenzja Soczewki Soflens 38

Soczewki kontaktowe Soflens 38

Soflens 38 to soczewki kontaktowe, których nie trzeba przedstawiać szerszemu gronu „soczewkowców”. Szkła kontaktowe firmy Bausch&Lomb od lat mogą cieszyć się wiernym gronem użytkowników na całym świecie. Czy dzisiaj wciąż dobrze spełniają swoją rolę i potrafią konkurować z nowoczesnymi rozwiązaniami udostępnianymi przez praktycznie wszystkich producentów soczewek? Spróbujemy odpowiedzieć Państwu na to pytanie.

Czym charakteryzują się miesięczne soczewki kontaktowe Soflens 38?

Soflens 38 to szkła kontaktowe wykonane z materiału hydrożelowego Polymacon, zachowuje dość wysokie parametry uwodnienia soczewki na poziomie 38%, dzięki czemu przedstawiają optymalny komfort noszenia. Oprócz tego soczewka zapewnia bardzo dobre warunki przepuszczalności tlenu do rogówki, sprawiając że jest to produkt bezpieczny dla naszych oczu. Użytkownicy soczewki w większości przypadków chwalą ją sobie za to, że nie odczuwają zmęczenia oczu nawet po wielu godzinach jej noszenia. Rzeczywiście dotlenienie i nawilżenie soczewki Soflens 38 pozwala zachować zdrowy i świeży wygląd swoich oczu, choć w naszym wypadku po 10 godzinach przed komputerem oczy zaczynają się „upominać” o jej zdjęcie:)

Jaką korekcję wzroku zapewniają soczewki Soflens 38?

Konstrukcja szkieł Soflens 38 pozwala otrzymać przyzwoitą korekcję wzrok. Po jej założeniu obraz jest prawie idealny i nie widać żadnych większych odchyleń od normy. W soczewce możemy swobodnie pracować, biegać i jeździć na rowerze, co sprawia, że jest to kompleksowe i rozwiązanie do korekcji wzroku. Doskonale spisują się również w trudnych warunkach atmosferycznych, przy silnym i porywistym wietrze.

Higiena i bezpieczeństwo Soflens 38

Miesięczne soczewki kontaktowe Soflens 38 bardzo dobrze zabezpieczają przed osadzaniem się na ich powierzchni nieproszonych grzybów, bakterii i zanieczyszczeń. Łatwe zakładanie jest dość proste i przyjemne, dzięki czemu ich kontakt z ludzką skórą jest minimalny. Soczewka jest dostępna, aż w trzech promieniach krzywizny 8,4 / 8,7 / 9,0 przez można ją dopasować do swoich oczu bez większego problemu.

W Polsce soczewki Soflens 38 są dostępne w opakowaniach zawierających 6 sztuk soczewek, co sprawia, co trochę ogranicza nasz wybór, ale ich cena jest dość przyzwoita biorąc pod uwagę jakość z jaką mamy styczność przy okazji tej soczewki.

Podsumowanie

Soczewki Solfens 38 to bardzo dobre soczewki, które można polecić zarówno starszym jak i młodszym użytkownikom. Pomimo już dość długiej obecności na rynku, soczewki wciąż mogą być uważane za pełnowartościowy produkt w tej kategorii, dlatego z czystym sumieniem polecamy je szczególnie tym osobom, które mają problem z obecnymi rozwiązaniami kontaktologicznymi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s